"...kiderült, hogy a Rudapithecus rokonságban áll a modern afrikai emberszabásúakkal és az emberrel, ami meglepő eredmény, tekintve, hogy az ősmajom a mai Európa területén élt..."
Nahát, nahát. A végén még kiderítik, hogy a Kárpát-medence az emberiség bölcsője. :)
Ma már kétségtelen, hogy az európai fehér ember a neandervölgyi ősemberrel való keveredés révén jött létre. A neandervölgyi ősember viszont a vértesszőlősi ősember (Samu) utóda az alábbiak szerint:
„Samuel a Homo erectus, azaz a felegyenesedett ember kései leszármazottja volt, aki a tudomány mai állása szerint az európai neandervölgyi emberek genetikus őse lehetett.” Lásd itt:
Előadás a rovásfeliratokról:
https://www.youtube.com/watch?v=fg3UKKWZ9k0